Monthly Archives: June 2015

Kad ātrais kredīts tiks apstiprināts?

Ātrie kredīti ir lielisks avārijas naudas avots, kam algas diena ir dažas dienu vai nedēļu attālumā. Šādiem indivīdiem būtu grūti atrast naudas līdzekļus citur, tādēļ viņiem jāpaļaujas uz ātrajiem kredītiem.

Naudas maks

Dažādi cilvēki jūt, ka viņi neatbilst ātro kredītu prasībām un nevar tās izpildīt, bet šeit ir piemērs, kas mēģinās pierādīt pretējo.

Iemesls: Mans pieteikšanās iemesls nav pārāk labs, tādēļ es neiegūšu kredītu.

Realitāte: Nepareizi! Jums nav nepieciešams norādīt kredīta iegūšanas iemeslu. Neviens nejautās iemeslu, kādēļ Jūs vēlaties pieteikties kredītam un, ja viņi to tomēr jautā, Jūs varat paziņot, ka nevēlaties atklāt iemeslu, vai vēl labāk, izdomāt kādu labu iemeslu, jo aizdevējam tāpat nebūs iespējas pārbaudīt, kā Jūs tērējat kredīta summu. Nav tāda likuma, kas noteiktu Jums, kā izmantot kredītu, ja vienīgi tas ir mājokļa kredīts, kas ir īpaši izveidots speciālam mērķim.

Šie ātrie kredīti piedāvā naudu jau dažu stundu vai minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas, un aizņēmējam būs iespēja saņemt naudu diapazonā no 10 līdz 1500 €, kas palīdzēs indivīdam pārvaldīt savu dzīvi un finanses bez stresa un pārdzīvojumiem. Parasti šie kredīti tiek piešķirti ar maksimāli 30 dienu atmaksas termiņu. Tas ir īstermiņa kredīts ar nedaudz augstāku procentu likmi, salīdzinot ar citiem kredītiem. Bet arī par to var parūpēties, salīdzinot dažādu aizdevēju piedāvājumus, kas palīdzēs indivīdam iegūt pieņemamu kredītu ar labiem nosacījumiem.

Kādas ir izplatītākās prasības piesakoties kredītam

Naudas maks

Ir dažas prasības, kas Jums jāizpilda, ja Jūs piesakāties kredītiem. Jums ir jābūt pilngadīgam ar labu kredītvēsturi, ienākumiem un savu bankas kontu. Pēc šo aspektu pārbaudes, Jūs varat saņemt nelielu kredītu.

Šie kredīti var palīdzēt Jums segt savus dažādos īstermiņa izdevumus, piemēram, nomaksāt medicīnas rēķinus, pārtikas rēķinus, īri, rēķinus un autoservisa rēķinus, mobilo telefonu rēķinus un daudz ko citu.

Ikmēneša maksājumi un pārējais

Kā Jūs pārvaldāt Jūsu ikmēneša maksājumus? Vai Jums ir noteikti rēķini, kas jāsedz no katras algas? Vai Jūs zināt, cik daudz Jums paliek pāri no katras algas? Ko Jūs darāt ar šo summu?

Daži cilvēki izmanto šo naudu pārtikai vai degvielai, bet citi šos izdevumus jau iestrādā budžetā. Tā varētu būt laba ideja atlikt daļu no šīs summas un segt parādus vai iekrāt naudu nākotnes avārijas situācijām. Labā lieta par budžeta pārpalikumu ir tas, ka Jums ir iespēja sevi atalgot par labi padarītu darbu. Palutiniet sevi. Ar pareizu plānošanu, Jūsu iepirkšanās būs ne tikai jautra, bet arī bez vainas izjūtas.

Izveidojot uzkrājumu kontu, Jūs nodrošināsiet katru nākamo mēnesi. Šie neparedzētie izdevumi tiks apstrādāti lēti un izdevīgi. Ātrie kredīti palīdzēs risināt ekstremālas situācijas, bet, ja Jums ir savi ietaupījumi, Jums var nebūt vajadzības pēc šī kredīta.