Monthly Archives: February 2016

Kā samazināt mājsaimniecības izdevumus

Vai finansiālā drošība ir maz iespējama šajos grūtajos ekonomikas laikos? Ja tā, ko Jūs varat darīt, lai nodrošinātu, ka Jums un Jūsu ģimenei būs nepieciešamā nauda ikmēneša izdevumu segšanai? Kur Jūs sākat labot savas finanšu kļūdas? Ātrie kredīti internetā ir regularitāte? Tas nav labi, nepavisam labi. Acīm redzot, neviens cits nevar palīdzēt Jums, ja Jūs nepalīdzat sev.

Ar pašreizējo nemierīgo ekonomiku, daudzi māju īpašnieki un īrnieki ņem kredītus un meklē veidus, kā samazināt mājsaimniecības izdevumus. Vai Jums pieder Jūsu pašu mājoklis, vai Jūs izīrējat dzīvokli, ir daudz izdevumu, ko, iespējams, var apvienot, dalīt vai pat likvidēt, lai palīdzētu Jums ietaupīt naudu. Šis raksts piedāvā dažas idejas par to, kā ietaupīt naudu un atturēties no biežas kredītu izmantošanas ikdienas vajadzībām.

Lielākā daļa cilvēku vēlas piekļūt internetam, televīzijai un tālruņa līnijai viņu mājās. Viens liels ieteikums, kas ļaus Jums ietaupīt daudz naudas, būtu izmantot vienu pakalpojumu uzņēmumu, kā Lattelecom, kas piedāvā visus trīs kopā par zemāku cenu. Ja Jums būtu jāmaksā par televīziju, internetu un tālruni, atsevišķi tas varētu izmaksāt daudz vairāk. Apvienojot tos kopā, tas ietaupīs Jums daudz naudas. Vēl viena ideja ir lūgt pakalpojumu sniedzējam, vai viņi var piedāvāt vienu no lietām par brīvu.

Citi ieteikumi, kā ietaupīt naudu, būtu vērsti uz tiem cilvēkiem, kuri īrē savas mājas vai dzīvokļus. Pēdējos gados, tiek attīstīti daudzi jauni projekti un būvēti mājokļi, tādēļ, iespējams Jūs varat atrast lētāku dzīvesvietu. Ja nē Jūs varat īrēt istabu Jūsu dzīvoklī, lai samazinātu īres izmaksas katru mēnesi.

Vēl viens veids, kā samazināt savus izdevumus, ir samazināt Jūsu pārtikas rēķinus. Ja Jūs esat pieraduši doties iepirkties bez saraksta, Jūs, iespējams, tērējat daudz vairāk naudas par pārtikas precēm, nekā Jums vajadzētu. Iknedēļas saraksts ar noteiktu maltīšu plānu palīdzēs Jums ietaupīt naudu. Ja Jūs sarakstu veidosiet saskaņā ar iknedēļas īpašajiem piedāvājumiem veikalos, Jūs varat ietaupīt vēl vairāk.  Esiet modri un mācieties! Mācīties nozīmē kļūdīties. Jūs kļūdījāties, Jums ir iespēja laboties un turpmāk nekļūdīties jeb neuzkāpt uz viena un tā paša grābekļa. Sāciet jau šodien vai tad, kad esat gatavi!

Aizņemies un piepildi savus sapņus

Naudas maksNereti nepieciešams izdevīgs aizdevējs lielākiem dzīves plāniem. Internetā ir pieejami ļoti daudz, dažādi kredītu veidi un piedāvājumi. Bet kā neapjukt un izvēlēties sev izdevīgāko finansu risinājumu? Noteikti pirms aizņemšanās izskati visus piedāvājumus un aizņemies tikai tad, ja atbilsti visiem nosacījumiem un Tev ir pastāvīgi ienākumi ar ko aizdevumu paredzētajā termiņā atmaksāt. Šoreiz nedaudz par kompānijas Saules kredīts piedāvājumiem un aizņemšanās iespējām.

Saules kredīts gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem izsniedz ātrus, dažāda apmēra patēriņa kredītus līdz 3000 eiro. Jāatzīmē, ka kredītu izvērtēšana ilgst tikai vienu stundu, kas ir ievērojami ātrāk nekā bankā. Kredītu vari izmantot jebkuram mērķim, piemēram, studiju maksājumiem, dzīvokļa iegādei u.c. vēlmēm. Saules kredīts aizdevumi debitoriem pieejami sākot no 21 gadu vecuma. Saules kredīts izskatīs iespēju izsniegt aizdevumu arī personām, kam ir negatīva kredītvēsture. Tomēr pats galvenais – lai aizņemtos bez liekām problēmām, Tev nepieciešami stabili un atbilstoši ikmēneša ienākumi, ar ko varēsi kredītu paredzētajā termiņā atmaksāt.

Saules kredīts aizdevuma priekšrocības

  • Zemāki kredīta procenti nekā citiem ātro kredītu devējiem;
  • Iespēja dzēst kredītsaistības citās kredītiestādēs;
  • Kredītu iespējams saņemt arī sliktas kredītvēstures vai šobrīd jau esošu kredītsaistību izpildes gadījumā;
  • Iespēja dzēst kredītu pirms termiņa bez papildus nosacījumiem;
  • Izdevīgāki nosacījumi katra nākamā kredīta noformēšanai;

Ikvienam pirms kredīta noformēšanas iespējams gūt ieskatu par procentu un komisija maksām, kas tiek piemērotas patēriņa kredītam, kā arī iepazīties ar kredītsaistību līgumu.

Klientiem, kuru īpašumā ir automašīna, tiek piedāvāts kredīts pret auto ķīlu. Pēc kredīta noformēšanas, automašīna paliek Jūsu rīcībā un varat turpināt to izmantot tāpat, kā līdz šim. Šī aizdevuma gadījumā jūs varat pretendēt uz naudas summu, kas sasniedz 70% no Jūsu automobiļa tirgus vērtības.

Vairākos gadījumos tieši kredīts pret auto ķīlu ir izdevīgākais risinājums, jo pateicoties nodrošinājuma jeb ķīlas esamībai, tiek piemērota zemāka procentu likmē, nekā tas ir citu kredītu veidu gadījumā.

Kas ir pilna servisa auto līzings

Latvijas Līzinga devēju asociācija definē līzingu kā “finanšu pakalpojumu, kura rezultātā līzinga devējs nodod līzinga ņēmējam tiesības izmantot līzinga objektu apmaiņā pret līgumā noteiktajiem maksājumiem“. Līgumā noteiktie maksājumi ir vairāki, tie ietver arī līzinga procentus, un norēķins notiek ilgākā laikā posmā. Tiek izšķirti dažādu veidu līzingi – finanšu, operatīvais un pilna servisa līzings. Katram līzinga veidam ir savas priekšrocības, kuras izvērtējot, klients iegūst sev piemērotāko un vēlamo veidu, kā braukt ar automašīnu jau tagad, maksājot par to vēlāk.

Noformējot pilna servisa auto līzingu, klients lietošanā saņem ne vien līzinga objektu, šajā gadījumā – automašīnu, bet arī līzinga devēja piedāvātas priekšrocības, kas nodrošina efektīvu resursu izmantojumu, optimizē izmaksas, sadalot tās vienmērīgi pa līzinga maksājumiem, gādā par servisu no automašīnas iegādes līdz ekspluatācijas beigām. Līzinga ņēmēja vietā tiks veikta obligātā civiltiesiskā apdrošināšana, KASKO apdrošināšana, automašīnas reģistrēšana, vadītāja un pasažieru apdrošināšana, segtas ikgadējās transporta līdzekļa nodevas un tehniskās apskates izmaksas, regulāras apkopes izmaksas un maksa par automašīnas nogādāšanu servisā un atpakaļ pie klienta, ziemas riepu komplekta iegāde un citas ērtības. Līzinga devējs var administrēt apdrošināšanas gadījumu iestāšanos, degvielas karšu iegādi un papildināšanu, parūpēties par riepu glabāšanu un nomaiņu, maiņas transporta līdzekļa piegādi, auto mazgāšanu. Šo pakalpojumu izmaksas tiek pierēķinātas ikmēneša līzinga maksājumiem, tādējādi klients saņem iespēju tos apmaksāt pakāpeniski. Šāda veida līzings taupa laiku, naudu un enerģiju, jo līzinga devējs uzņemas visas rūpes par auto un izdevumu administrēšanu. Īpaši izdevīgs pilna servisa auto līzings ir maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem ar automašīnu parku, par kura uzturēšanu un apkopi vairs nav jāuztraucas, un vadītājs var pilnībā pievērsties savam biznesam.

Lai pārliecinātos, kādus izdevumus pilna servisa auto līzings piedāvā iekļaut ikmēneša maksājumos, ir vērts salīdzināt dažādu šī pakalpojuma sniedzēju piedāvājumus. Šo līzingu no pazīstamākajiem uzņēmumiem piedāvā Swedbank, Nordea, AVIS, arī SIA „ALD Automotive”, „Nord Auto Līzings”, „SixtLeasing”, „Budget”, SIA „Auto 26”, „RigaCarsLeasing” u.c.

Ātro kredītu palīdzība internetā

Vai Jūs saskaraties ar finanšu problēmām un nevarat iegūt finanšu palīdzību pietiekami ātri? Tad Jūs esat pareizajā vietā. Jums noteikti vajadzētu izvēlēties ātros kredītus. Tie piešķirs Jums nepieciešamos līdzekļus Jūsu kontā bez jebkādiem šķēršļiem. Jūs varēsiet atrast piedāvājumu ar zemāko procentu likmi. Jūsu ikmēneša maksājuma summa būs zema, un Jūs varēsiet veikt nepieciešamos maksājumus bez jebkādām problēmām. Ar šiem kredītiem, Jums nav nepieciešams iziet cauri dažādām formalitātēm vai maksāt papildus maksas par pieteikuma iesniegšanu. Ātro kredītu aizdevēji būs ar mieru piešķirt Jums kredītu, pamatojoties tikai uz Jūsu maksātspēju un ienākumiem.

Palīdzība ir ideāla, kad Jūs to saņemat īstajā laikā. Finanšu palīdzībai nav jēgas, ja tā netiek sniegta vajadzīgajā laikā. Saprotot to, ātro kredītu aizdevēji ir izveidojuši kredītus, kas palīdz cilvēkiem uzreiz, kad viņi iesniedz kredīta pieteikumu. Pirms kredīta piešķiršanas, aizdevēji pārbauda aizņēmēju sniegto informāciju un pēc tam tikai piešķir kredīta apstiprinājumu, tomēr šī pārbaude aizņem nieka desmit sekundes, reizēm pat mazāk. Izpētiet pievilcīgāko kredīta piedāvājumu un piesakieties tam jau šodien.

Tā kā pieteikšanās kredītam neko nemaksā, Jums nevajadzētu par to satraukties. Ātrie kredīti tiešām palīdzēs Jums tikt galā ar jebkāda veida finanšu problēmām, tādēļ Jums nebūs par tām pārāk daudz jāsatraucas. Ikreiz, kad Jums liekas, ka pirms nākamās algas dienas Jums ir nepieciešams neliels finanšu atbalsts, Jūs varat pieteikties ātrajiem kredītiem un iegūt nepieciešamo naudu jau pavisam drīz. Daži aizdevēji piedāvā šos kredītus ar zemām procentu likmēm, un, ja Jūs salīdzināt šos piedāvājumus, Jūs varat atrast pašu zemāko procentu likmi.

Ar šo kredītu palīdzību Jūs varat viegli atbrīvoties no dažādām finanšu problēmām un varat pasmaidīt pat nelabvēlīgos apstākļos. Šodien kredītu iegūšana ir ļoti ātra un viegla, tomēr dažiem cilvēkiem ar finanšu problēmām tas nepalīdz. Viņi aizņemas no vairākiem avotiem vienlaicīgi, tādēļ nespēj veikt vajadzīgos maksājumus. Vienmēr aizņemieties naudu tikai tad, kad zināt, ka spēsiet to atmaksāt noteiktajā termiņā.