Monthly Archives: March 2016

Kredīta saņemšana internetā un izmantošana

Naudas maksJa Jūs saņemat kredīta apstiprinājumu, Jūs varat iegūt naudas summas no 10 līdz 1500 EUR. Šis nelielā finansiālā atbalsta veids tiek piešķirts uz laiku līdz vienam mēnesim. Ar šo kredītu palīdzību Jūs varat atrisināt jebkāda veida finanšu problēmas. Izmantojiet šo finansiālo iespēju un nomaksājiet visus vajadzīgos rēķinus un izdevumus jau tagad! Šie kredīti ļauj Jums nomaksāt dažādus rēķinus, kas ietver – mājas remontu, ceļa izdevumus, kāzu izdevumus, mācību maksas bērniem un daudz vairāk. Atkal, Jums jāpievērš uzmanība pievilcīgajām ātro kredītu iezīmēm, kas ietver – tam nav ķīlas, nav jānosūta dokumenti aizdevējam, un pieteikums var pilnībā tikt aizpildīts un iesniegts aizdevēja mājaslapā. Jūs varat atrasties savās mājās, sēdēt dīvānā un bez piepūles iegūt nepieciešamo kredīta summu savā bankas kontā.

Kā jau tika minēts, ar šo kredītu palīdzību, persona var saņemt naudas summu līdz pat 1500 eiro. Šis daudzums ir pietiekams, lai segtu visus neparedzētos izdevumus, piemēram, slimnīcas rēķinus, medicīnas izdevumus, īri, skolas maksas, u.c. Lai pieteiktos īstermiņa kredītam, Jūs varat doties internetā un atrast piemērotu aizdevēja mājas lapu. Tas ir vienkāršākais veids, un Jūs varat izpildīt visus pieteikuma soļus no mājām. Vienīgā prasība, lai iesniegtu pieteikumu, ir interneta pieslēgums. Lielākajai daļai aizdevēju ir nepieciešamas dažas ziņas par Jums, lai apstiprinātu pieteikumu, piemēram, Jūsu vārds, adrese, ikmēneša ienākumi, bankas konts, utt. Kad Jūs dosieties internetā, Jūs atradīsiet daudz aizdevēju, kas piedāvā ātro kredītu pakalpojumus saviem aizņēmējiem. Lūdzu, rūpīgi izlasiet noteikumus un nosacījumus, pirms Jūs pieņemat kredīta piedāvājumu no kāda konkrēta aizdevēja.

Nav svarīgi, kāda veida trešo personu naudu Jūs izmantojat, pārliecinieties, ka tās atmaksa iekļaujas Jūsu budžetā. Kredīti pret ķīlu nav tik riskanti aizdevējiem, kā ir ātrie kredīti. Esiet uzmanīgi, izvēloties aizdevēju, ar ko sadarboties, un meklējiet tos, kuri piedāvā zemākas procentu likmes.

Mēs neesam vienīgie, kuri iesaka aizņemties ātro kredītu un jebkuru citu kredītu atbildīgi. Mēs jau esam daudz rakstījuši par to, kā aizņemties ar prātu. Šoreiz vēlamies padalīties ar PTAC padomiem, lai aizņemtos atbildīgi. Šeit padomi par ātrajiem kredītiem internetā un to aizņemšanos un izmantošanu atbildīgi!

Credit24.lv kredītlīnija internetā

Naudas maksLai pieteiktos īstermiņa aizdevumam, ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, gaidīt apstiprinājumu no kreditora izvērtēšanas komitejas, – kaut gan tas joprojām ir ātrs un ērts veids, kā saņemt pēkšņi savajadzējušos naudas līdzekļus, tomēr ir situācijas, kad nav pat tik daudz laika, lai aizpildītu anketu. Ja nevēlaties saistīties ar īstermiņa kredīta noteikumiem, taču gribat nodrošināt sev iespēju piekļūt papildu finanšu līdzekļiem, kad vien tas Jums būs nepieciešams, tad labs risinājums ir kredītlīnija – pakalpojums, ko sniedz kreditors “Credit24”.

Kredītlīnija jeb overdrafts ļauj izmantot Jūsu kredītkarti pat tad, ja pieejamais atlikums ir beidzies. Šeit kredīta procenti tiek rēķināti tikai no pārtērētās summas; procenta likme tiek iepriekš apstiprināta ar Jūsu parakstītu līgumu. “Credit24″piedāvā kredītlīniju līdz pat 3000 eiro, un pieteikšanās, kā arī pirmā naudas izņemšana ir bez maksas. Atmaksas termiņš variē no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem.

Varat izmantot Jums sniegto summu, kā vien ērtāk – uzreiz vai pa daļām, taču, ja nebūsiet izņēmis naudu, nekādi maksājumi nebūs jāveic. Atmaksas nosacījumi ir pietiekami elastīgi – ja Jums parādās papildu naudas līdzekļi, varat atmaksāt vēl vairāk par parasto mēneša minimālo maksājumu, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem.

Ērtākai lietošanai ir pieejama arī mobilā aplikācija, turklāt limita ietvaros papildu summu Jūs varat izņemt, nepiesakoties atkārtot. Nepieciešamā informācija visu laiku pieejama mājaslapā credit24.lv, kur Jūsu ērtībām ieviesta pašapkalpošanās funkcija, tomēr, ja nepieciešama profesionāļa konsultācija, esat laipni aicināts izmantot klientu apkalpošanas tālruni vai sazināties ar “Credit24” komandu ar e-pasta starpniecību.