Monthly Archives: June 2016

Ko darīt, ja kredīti par daudz

FinansesKo darīt, ja citu kredītu vairs nav iespējams saņemt, jo ir kavēti maksājumi pie esošā kreditora un esat iekļuvis melnajā sarakstā? Latvijā ir ļoti plašs lombardu tīkls. Varat uz laiku ieķīlāt kādu sev piederošu vērtīgu lietu un izpirkt to, kad finansiālā situācija kļūst stabilāka.

Ja ar jaunu kredītu nebūt negribas sapīties, vai arī apstākļi to neatļauj, un tā īsti negribas neko ieķīlāt lombardā, tad, protams, ir alternatīvas, toties, tās prasa vairāk laika un enerģijas. Vienmēr pastāv iespēja atrast papildus ienākumu avotus. Kādu pagaidu darbu brīvdienās, ja ir iemaņas kādā jomā, teiksim, metināšanā, piedāvāt savus pakalpojumus cilvēkiem, vai atrast kādu gabaldarbu, kas nodrošinātu patīkamu naudas pieplūdumu makam. Variantu ir ārkārtīgi daudz, un nepastāv pamācība, pēc kuras rīkoties šādos gadījumos. Katrs gadījums ir specifisks un individuāls, un Jums ir jāizvēlas vislabākie risinājumi savai situācijai, lai Jūs varētu veiksmīgi tikt galā ar radušos situāciju.

Aizdevums dažu minūšu laikā

Ātrais kredīts ir viens no patērētājam ērtākajiem veidiem, kā iegūtu nepieciešamos finanšu līdzekļus. Piesakoties īstermiņa aizdevumam internetā, parasti naudu ir iespējams iegūt 10 līdz 15 minūšu laikā, tomēr kredīta izsniegšanai nepieciešamo formalitāšu kārtošanai ir nepieciešams nedaudz vairāk laika. Aizdevumu izsniedzēji parasti gādā par saviem klientiem, sniedzot daudzveidīgus piedāvājumus, piemēram, atlaides pirmajam aizdevumam, iespēju atlikt kredīta maksājumu, iegūt aizdevumu arī ar sliktu kredītvēsturi un citi piedāvājumi.

Aizdevums līdz algas dienai

Lai gan kredītu internetā var saņemt dažādu paaudžu cilvēki – jaunieši un pat pensionāri, ātrais kredīts jo īpaši saistošs var būt strādājošām personām, kurām, piemēram, šomēnes ir lielāki izdevumi nekā ienākumi. Proti, ir gadījies, ka neparedzēti tēriņi piemeklējuši neilgi pirms kārtējās algas dienas. Tas nav nekas traks, jo vēršoties pēc kredīta internetā ar nelielu naudas summu, Jūs savas saistības varēsiet nokārtot jau pavisam drīz – algas dienā.

Atdot kredītu pirms termiņa?

NaudaAtdot vai neatdot ātro kredītu pirms termiņa? Par to jau rakstījām. Tev patika. Parunāsim vēl. Un tas nozīmē, ka arī šodienas tēma būs “Atdot vai neatdot ātro kredītu pirms termiņa?”.

Ātrie kredīti ir ļoti plaši izplatīts aizdevumu veids. Tie ir ļoti ātri un ērti saņemami, tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas padara tieši šos kredītus tik populārus. Daudzi cilvēki izmanto šos kredītus dažādu neparedzētu vajadzību apmierināšanai. Tāpat, tos var izmantot arī citu situāciju risināšanai.

Ātro kredītu varam aizņemties, piemēram, pirms algas, ja ir radušās kādas finanšu problēmas, kas ietekmē mūsu iespējas maksāt rēķinus, iegādāties pārtiku un tamlīdzīgi. Šādi, mēs varam aizņemties tieši tik cik mums ir nepieciešams uz pavisam neilgu laiku. Ātros kredītus var aizņemties sākto ar dažām dienām līdz pat 30 dienām. Dažādi aizdevēji piedāvā dažādus aizdevuma atmaksas termiņus. Var tikt piedāvās tikai ierobežots variantu skaits, bet var būt sākot ar vienu dienu. Šādos gadījums ir svarīgi izvēlēties pareizo aizdevēju, ja pārliecinoši zinām, ka pēc 5 dienām spēsim aizdevumu atmaksāt, mums nav nepieciešams aizņemties uz 30 dienām.

Protams, prātīgi ir paturēt nelielu drošības laiku. Ja plānojam atmaksāt kredītu pēc 5 dienām, labāk ir aizņemties uz 7 vai vairāk dienām. Ja aizņemamies uz precīzo laiku, pastāv risks ka kaut kas var notikt un alga var aizkavēties. Šādā gadījumā būs jāpagarina aizdevuma atmaksas termiņš, lai izvairītos no soda sankcijām.

Kredīts daudzdzīvokļu mājas renovācijai

Daudzdzīvokļu mājas renovācija ir ēkas kapitālremonts, nemainot tās konstrukcijas īpatnības un plānojumu. Veicot renovācijas darbus, iespējams veikt gan ēkas siltināšanu, kas ēkas iedzīvotājiem dod iespēju ietaupīt, gan arī veikt būvkonstrukciju un inženiersistēmu uzlabošanas un citus ēkas atjaunošanai nepieciešamos darbus.  Kredīts mājas renovācijai ir ļoti izdevīgs, ja redzat, ka māja vairs neizskatās un nekalpo tik labi, un jums nav liekas naudas mājas remontam.

Lai saņemtu finansējumu vajag tikai izlemt, ka vēlaties renovēt māju vai dzīvokļu ēku, norunāt to ar citiem mājas vai dzīvokļa iedzīvotājiem, bieži vien mājas renovācijai piekrīt kā minimums puse no mājas iedzīvotājiem. Renovācijas kredītu var noformēt vienīgi juridiska persona – dzīvokļu īpašnieku sabiedrība (kooperatīvā sabiedrība un biedrība, sabiedrība ar ierobežotu atbildību) vai ārējais apsaimniekotājs. Renovācijai ir arī savi ieguvumi, jo plusi ir visam, piemēram, jāmaksā mazāki izdevumi par apkuri, īpašums ar augstāku tirgus vērtību, jūsu mājas būs skaista, jauna, sakopta un vizuāli pievilcīgāka, jums vairs nebūs jādomā par negaidītiem remontdarbiem, un jums būs prieks aicināt pie sevis ciemiņus un ikviens jūsu mājā vai ģimenē būs laimīgāks redzot sakoptu māju. Kredīta summa, kuru izsniedz banka ,lai renovētu māju ir vidēji 280 000 eiro. Un aizdevuma termiņš ir 15 gadi, ir citas bankas kurām ir ilgāks termiņš līdz 20 gadiem. Renovēt māju ir ļoti izdevīgi, jo, piemēram, ziemā vai kādā citā gadalaikā, kad izmantojat apkuri, lielākā daļa apkures iziet caur sienām un nemaz neapsilda māju, drīzāk jau mājas apkārtni, par to jūs varat parūpēties, renovējot māju un piestrādājot pie energoefektivitātes uzlabošanas. Katras mājas iedzīvotāji var veidot uzkrājumu ēkas remontdarbiem, taču tas mēdz prasīt ilgu laiku. Ja uzkrājumi nav pietiekami, tad iespējams izmantot kādas bankas kredītu un tas ir ērti un droši, summu un termiņu jūs izvēlaties pats. Kredītu saņem mājās apsaimniekotājs, nevis dzīvokļa īpašnieki, tādēļ Jums nav nepieciešams ieķīlāt sev piederošo dzīvokli vai dot galvojumu!