Monthly Archives: October 2016

Banknote ātrais kredīts

Banknote ātrais kredīts ir viens no pazīstamākajiem ātro kredītu devējiem Latvijā, kas veiksmīgi ir apkalpojis vairāk kā 100 tūkstošus klientu. Lai aizņemtos ātro kredītu pie banknotes, Tev nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Par pirmo pieteikšanos

Pirmajā reizē būs nepieciešama reģistrācija aizdevuma adresē, taču pēc tam atliks tikai nosūtīt aizdevuma pieteikumu un  aizdevums būs jūsu kontā ne vēlāk kā 15 minūtes pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas. Neskatoties uz to, cik izdevīgi ir pieteikties aizdevumam internetā, to ir iespējams darīt arī klātienē. Un pateicoties tam, ka Banknote kredītu kompānija piedāvā saņemt aizdevumus arī skaidrā naudā, ir radies nosaukums Banknote.

Banknote kredītdevējs

Pie šī ātro kredītu devēja Tu vari saņemt banknotes uz rokas ar vai bez ķīlas  un bez galvotāja starpniecības. Banknote.lv aizdevumus ir iespējams saņemt vairāk nekā 95 filiālēs Latvijas teritorijā. Tas nozīmē, ka jūsu pilsētā ir vismaz viena vai vairākas Banknote filiāles, kurās ir iespējams saņemt aizdevumu. Neskatoties uz to, ka Banknote ātrais kredīts ir moderns un piedāvā saņemt aizdevumus tāpat kā visas citas populārās ātro kredītu kompānijas, šī kredītu kompānija piedāvā saņemt aizdevumu pret ķīlu klātienē. Ja Tev ir nepieciešama nauda steidzami un Tavā pilsētā ir Banknote kredītu kompānija, tad droši vari vērsties pie Banknote darbiniekiem, kas palīdzēs Tev saņemt pēc iespējas lielāku aizdevumu pret Jūsu ķīlu. Banknote ātrais kredīts ir domāts priekš kredītu ņēmējiem, kuriem steidzami ir nepieciešama nauda, lai varētu nokārtot dažādus ikmēneša maksājumus par savu dzīvesvietu, lai norēķinātos par ārstniecības izdevumiem kā arī samaksātu par pārtikas un medicīnas izdevumus. Neviens cilvēks nevar izdzīvot, ja nedomā par savu veselību, tieši tāpēc Banknote ātrā kredīta kompānija atbalsta kredītu ņēmējus un izsniedz aizdevumus ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Tas veicina abpusēju sadarbību starp Banknote kompāniju un kredītu ņēmējiem.

Par naudu

Viens no labākajiem veidiem, kā netērēt naudu par lietām, kas Jums nav nepieciešamas, ir pārtraukt skatīties TV vai samazināt TV skatīšanos līdz minimumam. TV rāda dažādas lieliskas reklāmas un Jūs galu galā tiekat mudināti iegādāties dažādas preces; vai Jums tās ir nepieciešamas vai nē, tas ir pavisam cits jautājums. Vienkārši izvairieties no TV un citām reklāmām un Jūs neiegādāsieties lietas, kas Jums nav nepieciešamas. Un, protams, Jūs ietaupīsiet naudu.

Izdevīga iespēja ietaupīt

Jau sen vēlies ietaupīt, bet nezini kādā veidā un kā saprātīgāk ietaupīt naudu? Viens no veidiem kā dzīvot taupīgāk ir iepirkties vairumā un, piemēram, mēneša sākumā apdomāt nepieciešamo nākošajam mēnesim.

Iepirkšanās vairumā – uzzini vairāk un ietaupi jau šodien

Pārtikas produktu un sadzīves preču pirkšana vairumā ir viens no veidiem, kā var ietaupīt naudu, jo iepērkot burtiski ikvienu pārtikas produktu ir iespējams ietaupīt to pērkot lielākā pakā vai arī lielākā iepakojumā;

Piemēram, iegādājoties vairumā, piemēram, cukuru, miltus, sāli u.c. produktus ir iespējams ilgtermiņā ietaupīt  visai iespaidīgas naudas summas. Vienmēr jau liekas, ka iepērkot, piemēram, 10papīra dvieļu iepakojumus, nemaz tik daudz nevar ietaupīt, bet ja uz katru rulli tiek ietaupīti 5 centi, tad vienā iepakojumā tiek ietaupīti 50 centi(10 ruļļu iepakojums), bet 10 iepakojumos jau tie ir 5 Eiro;

Savukārt, ja katrai ēdiena un sadzīves precei tu ietaupītu 5 eiro, tad noteikti, ka varētu atļauties sen kārotu ceļojumu vai kādu citu lielāku pirkumu;

Ņem vērā, ka lielu daļu no produktiem, piemēram, maizi, vistas filejas, un cita veida gaļas produktus var glabāt saldētavā, lai tie nesabojājas, bet vairumā nedrīkst pirkt produktus, kas ātri bojājas, jo tad Tu tikai zaudēsi savus ietaupījumus.

Pērc vairākas vienādas preces un ietaupi lielāku naudas summu citām vajadzībām

Kādam var šķist, kā iespējams ietaupīt, ja apzināti tiek pirktas vairākas vienādas preces, tomēr tas tik tiešām ir viens no veidiem, kā iespējams ietaupīt.

Balstoties uz šo principu, tiek izstrādāta liela daļu preču akciju, piemēram, pērc divas, bet trešo saņem par brīvu, vai pērc četrus, bet piekto saņem ar 50% atlaidi u.tml. No tirgotāju viedokļa skatoties, šāda veida akcijas veicina lielāku preču noietu, bet no patērētāju puses skatoties, šāda veida akcijas var gan palīdzēt ietaupīt, gan likt tērēties nevajadzīgi.

Esi prātīgs un pirms došanās uz veikalu iepirkties – sastādi iepirkumu sarakstu un ieskaties akcijas preču piedāvājumā. Pērc preces vairumā un samazini savus tēriņus jau tūlīt!

Mūsu tirgus cenas gadiem

Atkarībā no cenu pieauguma tempa atklātā inflācija var būt: lēna, kad cenu pieauguma temps ir 3-5% gadā. Šajā robežās inflācijai ir visai nekaitīgs raksturs. Mērena, kad cenu pieauguma temps ir līdz 10% gadā. Tāda inflācija ir normāla valstīm, kuras attīstās un industrializējas. Statuja, kad cenu pieauguma temps ir 20-200% gadā. Nauda zaudē vērtību un tiek ātri pārvērsta precēs. Hiperinflācija, kad cenu pieauguma temps pārsniedz 50% mēnesī. Naudas vērtība krītas tik strauji, ka tā vairs nespēj veikt savas funkcijas. Starpība starp cenām un darba algu kļūst katastrofāla, cieš pat vislabāk situētā sabiedrības daļa.

Inflācijas periodā pieaug dzīves dārdzība. Lai noturētu dzīves līmeni, nominālie ienākumi jāpalielina vismaz tādos pašos tempos, kādi ir inflācijas tempi. Dažas iedzīvotāju grupas pašas nevar palielināt savus ienākumus, piemēram, pensionāri. Lai noturētu šo sociālo slāņu dzīves līmeni nemainīgu, jāpalielina sociālās izmaksas. Savukārt, šīs palielināšanas iespējas ir atkarīgas no reālās ekonomiskās situācijas. Parasti pielieto ienākumu indeksāciju, taču tā vienmēr atpaliek, un zaudējumus nekad pilnībā nekompensē. Turklāt pastāv arī uzskats, ka algu indeksācija kaitē ekonomiskai, jo zūd orientieri starp padarīto un saņemto, bet tas mazina stimulus strādāt.