Monthly Archives: March 2017

Vai 19 gados var aizņemties ātro kredītu internetā?

Ātrais kredīts internetā no 19 gadiem ir reāla iespēja deviņpadsmit gadīgajiem jauniešiem, jo arī viņiem vajag naudu. Parasti ir tā, ka jaunajiem naudu vajag vairāk. Interesanti, kāpēc tā, bet tas fakts.

Nauda

Avots: http://www.zuz.lv/atrais-kredits-no-19-gadiem

Svarīgu lomu aizdevuma atmaksas procesā spēlē arī tas, cik nopietns bija Jūsu aizņemšanās mērķis. Gadījumos, kad kredītu ņēmējs aizņemas atbildīgi tieši tad, kad nav citu variantu un ir jāpalīdz savai ģimenei, tad cilvēki arī labprātāk veiksmīgi atmaksā ātrā kredīta aizdevumu. Taču tie kredītu ņēmēji, kuri 19 gadu vecumā izdomā aizņemties papildus naudu, lai varētu atpūsties ar draugiem lietojot apreibinošas vielas, nebūt nav atbildīgi kredītu ņēmēji. Nereti šāda personas nemaz nevēlās atmaksāt aizdevumu un līdz ar to sabojā savu kredītu vēsturi.

Diemžēl, ātrā kredīta klientu apkalpošanas darbinieki nespēj objektīvi novērtēt to, kādā stāvoklī ir potenciālais kredītu ņēmējs, jo aizņemoties ātro kredītu fizisks kontakts ar kredītu ņēmēju netiek veikts. Tas izskaidro to, kāpēc dažus gadus atpakaļ bija ļoti daudz bezatbildīgi kredītu ņēmēji. Varbūt šie cilvēki nemaz nav bezatbildīgi, vienkārši nokļuvuši situācijā, kurā paši nespēj loģiski veikt pareizās izvēles un līdz ar to iekūlās ātro kredītu parādos. Ātro kredītu 19 gadu vecumā ir iespējams aizņemties teju jebkuram Latvijas republikas iedzīvotājam ar oficiāliem ienākumiem. Ja arī Tu esi ar tīru kredītu vēsturi un Tev ir oficiāli ikmēneša ienākumi, tad ātro kredītu varēsi saņemt bez grūtībām. Ar sabojātu kredītu vēsturi diemžēl ātrā kredīta aizdevumu Tev neizdosies saņemt. Svarīgi šo iespēju izmantot patiešām steidzamās situācijās un ar skaidri zināmu finansiālu segumu. Aizņemieties atbildīgi un rūpīgi pārdomājiet to, cik lielu ātrā kredīta aizdevuma summa Jums ir nepieciešama. Vienmēr ir prātīgāk aizņemties mazāk, jo mazāku summu būs vieglāk atmaksāt.