Monthly Archives: April 2017

Budžets

Budžets ļauj mums redzēt, cik daudz viss izmaksā un, vēl svarīgāk, redzēt, kur mēs varam ietaupīt. Vēl labāk, budžets parāda mums, vai mūsu cerības ietaupīt naudu piepildās. Pārāk bieži mums ir lieli plāni, bet mums neizdodas tos izpildīt. Budžets mums patiešām parāda, vai mums izdodas ietaupīt naudu. Viens no lielākajiem finanšu grūtību avotiem ir tas, ka, lai gan cilvēki zina, ka viņiem nav pietiekami daudz naudas, lai savilktu galus, viņi nav pārliecināti par to, cik sliktā situācijā viņi ir. Ja Jūs īsti nezināt, cik nopietnas ir Jūsu finanšu problēmas, Jūs varat justies vēl sliktāk. Atbilde uz šo problēmu ir būt godīgiem pret sevi un noteikt patieso lietu stāvokli. Pirmais solis ir izvērtēt savus tēriņu paradumus, lai uzzinātu, vai Jūsu ienākumi segs Jūsu izdevumus. Lielākā daļa cilvēku secinās, ka viņi tērē vairāk naudas, nekā viņi nopelna; un šī nelīdzsvarotība ir galvenais finanšu problēmu iemesls. Kad Jūs redzat skaitļus uz papīra, tas var palīdzēt Jums saprast realitāti, lai sabalansētu savas finanses, Jums ir, vai nu jāsamazina izdevumi vai jāatrod veids, kā nopelnīt vairāk naudas. Jūsu budžeta izpēte parasti norāda uz to, ko Jūs darāt ar savu naudu. Vai Jūs ietaupāt naudu ārkārtas vajadzībām? Cik daudz naudas tiek tērēts nebūtiskiem pirkumiem? Cik daudz naudas Jūs tērējat kredītu un kredītkaršu maksājumiem? Vai Jūs ieguldāt ilgtermiņa mērķos? Jūsu satraukuma līmenis tiešā veidā palielināsies ar sliktajiem izdevumu lēmumiem, ko Jūs pieņemat. Lai gan Jūs varētu saņemt tūlītēju iepriecinājumu un baudu, iegādājoties lietas, ko Jūs zināt, ka nevarat atļauties, koncentrējoties uz iekrāšanu un nākotnes plānošanu, Jūs gūsiet ilgtermiņa apmierinātību un finansiālo labklājību. Izstrādājot plānus, lai aizsargātu un saglabātu savu naudu, Jūs varat samazināt finansiālās grūtības. Savas veselības un dzīvības apdrošināšana var dot Jums mieru. Domājot uzmanīgi, pirms Jūs ieguldāt savu naudu riskantās shēmās, palīdzēs Jums mierīgāk gulēt naktīs. Zinot, ka Jūs esat veikuši atbilstošus sagatavošanās darbus, lai dotos pensijā, Jūs jutīsieties daudz labāk.

Mogo.lv pakalpojumi

Mogo.lv ir Latvijā ļoti populārs uzņēmums jeb viens no lielākajiem auto kredītu nebanku aizdevējiem, kurš nodarbojas ar dažādu kredītu izsniegšanu saistībā ar automašīnām. Šis aizdevējs piedāvā gan saņemt aizdevumu pret auto ķīlu gan iegādāties automašīnu līzingā. Ja dzirdam auto kredītu, tad domājam Mogo.lv un otrādi. Ļoti cienījams un liels spēlētājs Latvijas tirgū, kuru respektē daudzi patērētāji un ne tikai.

LidmašīnaCilvēkiem, kas vēlas iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, mogo.lv piedāvā līzinga pakalpojumus. Šis auto kredīta līzings ir pieejams gan automašīnu tirdzniecības vietās kas tieši sadarbojas ar mogo.lv gan piemeklējot automašīnu citviet, bet piesakot līzingu tieši šajā uzņēmumā. Šis auto kredīta līzings ir pieejams par summām no 500 līdz pat 10 tūkstošiem Eiro, kas nozīmē, ka varat iegādāties arī dārgākas automašīnas vai pavisam lētas ar izdevīgajiem līzinga noteikumiem. Šis līzings ir pieejams uz laiku līdz pat 72 mēnešiem. Ļoti labi nosacījumi, bet tas vēl nav viss. Turpinām pētīt, lai zinātu visu!

Lai varētu izmantot mogo.lv līzinga pakalpojumus jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un ar pietiekošiem ienākumiem, lai spētu veikt līzinga maksājumu veikšanu. Jūsu maksātspēja tiks izvērtēta tieši tāpat kā jebkuram citam kredītam. Attiecīgi, nepietiekamu ienākumu, sliktas kredītu vēstures un tamlīdzīgu faktoru gadījumā, līzings jums var tikt atteikts.

Līzinga apstiprinājuma gadījumā, jums būs jāsamaksā pirmā iemaksa vismaz 10% apmērā no auto tirgus vērības. Pēc tā, jūs tiksiet reģistrēts kā automašīnas turētājs. Veiksmīgas atmaksas gadījumā, automašīna tiks pārrakstīta jūsu īpašumā un varēsiet ar to turpināt pārvietoties.

Kredīts pret auto ir diezgan pašsaprotams pakalpojums. Jūs varat saņemt kredītu par ķīlu liekot savu automašīnu. Šī kredīta apmērs ir atkarīgs no jūsu automašīnas vērtības, jo ir iespējams saņemt šādu kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Summas kas ir pieejamas ir no 500 līdz 10 tūkstošiem Eiro. Tāpat kā auto līzingam, arī kredītam pret auto maksimālais atmaksas termiņš ir 72 mēneši, bet to ir iespējams atmaksāt arī ātrāk, ja jums rodas iespēja un vēlēšanās.