Monthly Archives: June 2018

Kā samazināt pārtikas budžetu

Šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt samazināt Jūsu pārtikas budžetu.

1. Ēdienreižu plānošana pēc veikalu bukletiem

Lielākā daļa mammu saka, ka maltīšu pagatavošana un plānošana mājās sākas tajā pašā dienā ap sešiem vakarā. Bet pat organizētākā mājsaimniecība var darīt lietas ačgārni.

Ja Jūs šobrīd plānojat savas iknedēļas maltītes un apskatāt veikala bukletu, lai redzētu, kam šonedēļ ir izdevīgas cenas, Jūs iztērēsiet vairāk, nekā Jums nepieciešams par Jūsu pārtikas precēm. Tā vietā, dariet to otrādāk. Piesēdieties pie veikalu bukletiem un izpētiet, kuras preces ir pieejamas par izdevīgākajām cenām. Veidojiet maltīšu sarakstu ap šīm precēm. Plānojot savas maltītes ap to, kas ir izpārdošanā, Jūs varat pilnībā izmanto preces ar zemākajām cenām, kā arī, iespējams, izmēģināt kaut ko jaunu.

2. Ierobežojiet svaigas pārtikas iegādi

Nesatraucieties, mēs neiesakām Jums pirkt mazāk dārzeņu un augļu; mēs iesakām nepirkt augļus un dārzeņus, kas ātri sabojāsies. Dārgākie sparģeļi pasaulē ir sparģeļi, kas sabojājas, pirms Jūs tos paspējat apēst. Novērtējiet, cik daudz Jūsu ģimene apēd, lai neiegādātos pārāk daudz un nenāktos pusi no tā izmest.

3. Nepaļaujieties impulsiem!

Jums ir nepieciešams gribasspēks, lai neiegādātos nevajadzīgas lietas. Tās parasti ir novietotas pie kases. Saldumi, košļājamā gumija, ir stratēģiski novietoti, kur Jūs varētu vienkārši tos paņemt, gaidot rindā.

4. Plānojiet katru maltīti

Vēlaties zināt sliktāko teicienu katram pārtikas budžetam? “Mums tas var būt nepieciešams šīs nedēļas laikā” pirkumi. Galvenais, lai ietaupītu naudu, ir plānot katru pirkumu, kas Jums ir nepieciešams šai nedēļai. Uzkodas darbam vai bērniem bērnudārzā? Plānojiet, kas tas būs katru dienu. Vai Jūs ņemat līdzi pusdienas uz darbu? Nesapērciet daudz dažādu iespējamo ēdienu, ko ņemt līdzi un tad domājiet tālāk katrai dienai. Izplānojiet visu rūpīgi pirms pirkumu veikšanas.

5. Vienmēr iepērcieties ar mērķi!

Izbaudiet Jūsu iepirkšanās pieredzi, bet atcerieties, jo labāk veikals var likt Jums tajā ienākt, jo lielāka iespēja, ka Jūs kaut ko iegādāsieties, kas Jums nav nepieciešams.