Monthly Archives: July 2018

40 ātro kredītu kompānijas

Ātros kredītus internetā Latvijā piedāvā vismaz 40 kredītkompānijas, tāpēc ik dienu uzrodas jauni, klientiem izdevīgi piedāvājumi. Jo, nevar noslēpt, ka aktīvu klientu ir tik, cik ir, tāpēc visu laiku ir jāpiedāvā arvien jauni nosacījumi, kas liktu izvēlēties tieši konkrēto aizdevēju.

CreditOn piedāvā pirmajā reizē aizņemties bez procentu maksas! Šāds piedāvājums tirgū ir ok.

  • īstermiņa un patēriņa kredīti;
  • kredīta atmaksas termiņš no dienām līdz mēnešiem ilgs;
  • pieteikumu izskatīšana 15 minūšu laikā;
  • pirmais kredīts bez maksas;
  • jauniešiem draudzīgs aizdevums.

Tas nav mīts, ka ātrie kredīti internetā ir pieejami teju ikvienam, neatkarīgi no ienākumu apmēra. Tā ir taisnība – ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs ar pozitīvu kredītvēsturi var saņemt aizdevumi dažu desmitu, simtu vai pat pusotra tūkstoša eur apmērā.

Katrai aizdevumu kompānijai atšķiras klientu vecuma limits.

Viens no iemesliem, kāpēc ātrie kredīti internetā ir dēvēti par ātrajiem, ir to vieglā pieejamība. Vairāk te spied. Piemēram, darba laiks ir septiņas dienas nedēļā 07.00 – 23.00, kas nodrošina ātru kredītu pieteikumu izskatīšanu un naudas pārskaitīšanu uz klienta kontu tikai 15 minūšu laikā.

Sms kredīts ir iespēja aizņemties jebkurā diennakts laikā – nosūtiet īsziņu, un kreditētāja darba laika pirmajās minūtēs Jūs saņemsiet naudu savā kontā!

Tad, ja izņemsieties pirmo reizi, izmantojiet piedāvājumu „Pirmais kredīts bez maksas”, kas ļaus atmaksāt tikai aizņemto summu, bez procentiem.

Nevari atmaksāt? Risini! Ja Jums ir hipotekārais kredīts, vai Jūs varat uz laiku īpašumu izīrēt vai pat pārdot? Apdomājiet dažādas versijas un nekrītiet panikā…

Kredītu noteikumi

  1. Klientam nedrīkst būt iepriekšējo parādu.
  2. Kredīts ir pieejams tikai, pārskaitot to uz klienta bankas kontu.
  3. Kredīta pieprasījumu var iesniegt mājas lapā.
  4. Aizdevējam ir tiesības noraidīt pieteikumu bez paskaidrojuma.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos?

LikmesPirmais un svarīgākais solis aizdevuma ņemšanai ir sev piemērotas aizdevēju kompānijas atrašana. To piedāvājums ir dažāds.

Mūsu mērķis ir piedāvāt viegli atdodamu aizdevumu, kas noderēs jebkuram Tavam mērķim.

Kad ir atrasts sev izdevīgākais aizdevējs, tad ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, ko var atrast aizdevēja interneta vietnē. Nepieciešama pozitīva kredītvesture un nedrīkst būt kavēti citu kredītu maksājumi.

Kad lietotājs ir reģistrējies aizdevēja interneta vietnē, ir nepieciešams pārskaitīt simbolisku reģistrēšanās maksu viena centa apmērā, lai aizdevējs varētu pārliecināties par klienta identitāti un tajā pat laikā uzzināt bankas kontu uz kuru pārskaitīt aizdevuma summu. Kad ir aizpildīts pieteikums aizdevuma saņemšanai, aizdevējs izvērtē to vai klients atbilst viņu kompānijas noteikumiem un lemj par aizdevuma piešķiršanu vai atteikumu. Šī lēmuma piešķiršana parasti nav ilgāka par 15 minūtēm un lietotājs tiek informēts par aizdevēja lēmumu. Pozitīvas atbildes rezultātā, pieprasītā aizdevuma summa tiek pārskaitīta uz klienta bankas kontu dažu minūšu laikā. Uz lietotāja e-pastu tiek nosūtīts aizdevuma līgums, kā arī tiek nosūtīta informatīva īsziņa uz klienta norādīto mobilā tālruņa numuru.

Šīs ir visas pamatdarbības, kas ir jāveic, lai pieteiktos aizdevumam, taču atgādinām – pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt laicīgi!

Noraidīts kredīts

Ja ātrā kredīta aizdevums Jūsu situācijā tiek noraidīts, tad kredīta kompānija paskaidros tam iemeslus. Parasti tas nozīmē, ka Jums nav pietiekošu ienākumu pret summu, ko vēlaties aizņemties. Ja arī Tev šķiet, ka bez papildu naudas summas situācijas pasliktināsies? Tad šī var būt situācija, kad ir svarīgi lemt par labu ātrā kredīta aizdevumam. Ir vairāki kredīti, kas pieejami internetā. Tas nozīmē, ak pirms aizņemšanās, Tev ir jāmēģina saprast to, kurš varētu būt piemērotākais Tavām vajadzībām. Aizdevums uz mēnesi – ātrais kredīts. Lielāks aizdevums, kas noder mājokļa remontam – patēriņa kredīts. Savukārt elastīgs aizdevums, nozīmē to, ka Tev nepieciešama kredītlīnija. Tas ļaus Tev aizņemties bez grūtībām un ierobežojumiem tad, kad nauda būs nepieciešama visvairāk. Galvenais, lai kredītlimits netiktu pārsniegts, jo katram kredītu ņēmējam ir piemērots savādāks aizdevuma maksimālais pieļaujamais limits.