Aizņemies un piepildi savus sapņus

Naudas maksNereti nepieciešams izdevīgs aizdevējs lielākiem dzīves plāniem. Internetā ir pieejami ļoti daudz, dažādi kredītu veidi un piedāvājumi. Bet kā neapjukt un izvēlēties sev izdevīgāko finansu risinājumu? Noteikti pirms aizņemšanās izskati visus piedāvājumus un aizņemies tikai tad, ja atbilsti visiem nosacījumiem un Tev ir pastāvīgi ienākumi ar ko aizdevumu paredzētajā termiņā atmaksāt. Šoreiz nedaudz par kompānijas Saules kredīts piedāvājumiem un aizņemšanās iespējām.

Saules kredīts gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem izsniedz ātrus, dažāda apmēra patēriņa kredītus līdz 3000 eiro. Jāatzīmē, ka kredītu izvērtēšana ilgst tikai vienu stundu, kas ir ievērojami ātrāk nekā bankā. Kredītu vari izmantot jebkuram mērķim, piemēram, studiju maksājumiem, dzīvokļa iegādei u.c. vēlmēm. Saules kredīts aizdevumi debitoriem pieejami sākot no 21 gadu vecuma. Saules kredīts izskatīs iespēju izsniegt aizdevumu arī personām, kam ir negatīva kredītvēsture. Tomēr pats galvenais – lai aizņemtos bez liekām problēmām, Tev nepieciešami stabili un atbilstoši ikmēneša ienākumi, ar ko varēsi kredītu paredzētajā termiņā atmaksāt.

Saules kredīts aizdevuma priekšrocības

  • Zemāki kredīta procenti nekā citiem ātro kredītu devējiem;
  • Iespēja dzēst kredītsaistības citās kredītiestādēs;
  • Kredītu iespējams saņemt arī sliktas kredītvēstures vai šobrīd jau esošu kredītsaistību izpildes gadījumā;
  • Iespēja dzēst kredītu pirms termiņa bez papildus nosacījumiem;
  • Izdevīgāki nosacījumi katra nākamā kredīta noformēšanai;

Ikvienam pirms kredīta noformēšanas iespējams gūt ieskatu par procentu un komisija maksām, kas tiek piemērotas patēriņa kredītam, kā arī iepazīties ar kredītsaistību līgumu.

Klientiem, kuru īpašumā ir automašīna, tiek piedāvāts kredīts pret auto ķīlu. Pēc kredīta noformēšanas, automašīna paliek Jūsu rīcībā un varat turpināt to izmantot tāpat, kā līdz šim. Šī aizdevuma gadījumā jūs varat pretendēt uz naudas summu, kas sasniedz 70% no Jūsu automobiļa tirgus vērtības.

Vairākos gadījumos tieši kredīts pret auto ķīlu ir izdevīgākais risinājums, jo pateicoties nodrošinājuma jeb ķīlas esamībai, tiek piemērota zemāka procentu likmē, nekā tas ir citu kredītu veidu gadījumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.