Banknote piedāvājuma izvērtējums

Banknote izsniegtajiem ātrajiem kredītiem tiek piedāvāts termiņš no 7 dienām līdz 36 mēnešiem. Pirmo patēriņa aizdevumu izsniedz līdz 400,- EUR, dodot iespēju izmēģināt patēriņa aizdevumu ar termiņu līdz vienam mēnesim bez maksas. Ja Jūs aizņemsieties, piemēram, 400,- EUR uz 1 mēnesi, tad pēc mēneša būs arī jāatdod tikai 400,- EUR. Tātad klientam, kurš pirmo reizi noformē ātro kredītu Banknote, šis aizdevums nebūs lielāks par 400,- EUR; kredīta noformēšana līdz 1 mēnesim šajā apjomā ir bez maksas. Šo kredītu ir iespējams noformēt arī uz 36 mēnešiem (kas nebūs izdevīgi ļoti augsto kredīta procentu likmju dēļ).

Ātro kredītu jeb patēriņa aizdevumu ar termiņu līdz 1 mēnesim iespējams pagarināt uz termiņu 7, 14 vai 30 dienas. Patēriņa aizdevumam ar termiņu, kas ir 4 mēneši un garāks, iespējams atlikt mēneša maksājumu, samaksājot komisiju, kas ir līdzvērtīga konkrētā mēneša procentu maksājumam.

Pēc tam, kad ir saņemts apstiprinājums par aizdevumu, jādodas uz tuvāko Banknote.lv filiāli, kurā aizdevums tiek izmaksāts skaidrā naudā. Tas tādēļ, ka pirms kredīta izsniegšanas aizdevējs vēlas satikt savus klientus klātienē, un arī tāpēc, ka klienti vēlas saņemt un atdot aizdevumu skaidrā naudā (protams, pēc vēlēšanās aizdevums var tikt atdots arī ar pārskaitījumu). Kā apstiprinājums drošībai tiek slēgts līgums papīra formātā.

Vienam cilvēkam Banknote atļauj noformēt tikai vienu aizdevumu. Tomēr Jūs varat ātri palielināt esošā aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros. Lai palielinātu savu kredītlimitu, jāsazinās ar Banknote, zvanot pa tālruni 66116688, vai jāapmeklē jebkura aizdevēja iestādes filiāle.

Ja aizdevums tiek atteikts, tad iemesls, kuru visbiežāk min šis ātro kredītu devējs, ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par Jūsu kredītvēsturi. Šim rakstam ir tikai informatīva nozīme un informācija var būt neprecīza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.