Credit24.lv kredītlīnija internetā

Naudas maksLai pieteiktos īstermiņa aizdevumam, ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, gaidīt apstiprinājumu no kreditora izvērtēšanas komitejas, – kaut gan tas joprojām ir ātrs un ērts veids, kā saņemt pēkšņi savajadzējušos naudas līdzekļus, tomēr ir situācijas, kad nav pat tik daudz laika, lai aizpildītu anketu. Ja nevēlaties saistīties ar īstermiņa kredīta noteikumiem, taču gribat nodrošināt sev iespēju piekļūt papildu finanšu līdzekļiem, kad vien tas Jums būs nepieciešams, tad labs risinājums ir kredītlīnija – pakalpojums, ko sniedz kreditors “Credit24”.

Kredītlīnija jeb overdrafts ļauj izmantot Jūsu kredītkarti pat tad, ja pieejamais atlikums ir beidzies. Šeit kredīta procenti tiek rēķināti tikai no pārtērētās summas; procenta likme tiek iepriekš apstiprināta ar Jūsu parakstītu līgumu. “Credit24″piedāvā kredītlīniju līdz pat 3000 eiro, un pieteikšanās, kā arī pirmā naudas izņemšana ir bez maksas. Atmaksas termiņš variē no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem.

Varat izmantot Jums sniegto summu, kā vien ērtāk – uzreiz vai pa daļām, taču, ja nebūsiet izņēmis naudu, nekādi maksājumi nebūs jāveic. Atmaksas nosacījumi ir pietiekami elastīgi – ja Jums parādās papildu naudas līdzekļi, varat atmaksāt vēl vairāk par parasto mēneša minimālo maksājumu, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem.

Ērtākai lietošanai ir pieejama arī mobilā aplikācija, turklāt limita ietvaros papildu summu Jūs varat izņemt, nepiesakoties atkārtot. Nepieciešamā informācija visu laiku pieejama mājaslapā credit24.lv, kur Jūsu ērtībām ieviesta pašapkalpošanās funkcija, tomēr, ja nepieciešama profesionāļa konsultācija, esat laipni aicināts izmantot klientu apkalpošanas tālruni vai sazināties ar “Credit24” komandu ar e-pasta starpniecību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.