Izdevīga iespēja ietaupīt

Jau sen vēlies ietaupīt, bet nezini kādā veidā un kā saprātīgāk ietaupīt naudu? Viens no veidiem kā dzīvot taupīgāk ir iepirkties vairumā un, piemēram, mēneša sākumā apdomāt nepieciešamo nākošajam mēnesim.

Iepirkšanās vairumā – uzzini vairāk un ietaupi jau šodien

Pārtikas produktu un sadzīves preču pirkšana vairumā ir viens no veidiem, kā var ietaupīt naudu, jo iepērkot burtiski ikvienu pārtikas produktu ir iespējams ietaupīt to pērkot lielākā pakā vai arī lielākā iepakojumā;

Piemēram, iegādājoties vairumā, piemēram, cukuru, miltus, sāli u.c. produktus ir iespējams ilgtermiņā ietaupīt  visai iespaidīgas naudas summas. Vienmēr jau liekas, ka iepērkot, piemēram, 10papīra dvieļu iepakojumus, nemaz tik daudz nevar ietaupīt, bet ja uz katru rulli tiek ietaupīti 5 centi, tad vienā iepakojumā tiek ietaupīti 50 centi(10 ruļļu iepakojums), bet 10 iepakojumos jau tie ir 5 Eiro;

Savukārt, ja katrai ēdiena un sadzīves precei tu ietaupītu 5 eiro, tad noteikti, ka varētu atļauties sen kārotu ceļojumu vai kādu citu lielāku pirkumu;

Ņem vērā, ka lielu daļu no produktiem, piemēram, maizi, vistas filejas, un cita veida gaļas produktus var glabāt saldētavā, lai tie nesabojājas, bet vairumā nedrīkst pirkt produktus, kas ātri bojājas, jo tad Tu tikai zaudēsi savus ietaupījumus.

Pērc vairākas vienādas preces un ietaupi lielāku naudas summu citām vajadzībām

Kādam var šķist, kā iespējams ietaupīt, ja apzināti tiek pirktas vairākas vienādas preces, tomēr tas tik tiešām ir viens no veidiem, kā iespējams ietaupīt.

Balstoties uz šo principu, tiek izstrādāta liela daļu preču akciju, piemēram, pērc divas, bet trešo saņem par brīvu, vai pērc četrus, bet piekto saņem ar 50% atlaidi u.tml. No tirgotāju viedokļa skatoties, šāda veida akcijas veicina lielāku preču noietu, bet no patērētāju puses skatoties, šāda veida akcijas var gan palīdzēt ietaupīt, gan likt tērēties nevajadzīgi.

Esi prātīgs un pirms došanās uz veikalu iepirkties – sastādi iepirkumu sarakstu un ieskaties akcijas preču piedāvājumā. Pērc preces vairumā un samazini savus tēriņus jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.