Kredītlimits bez komisijas maksas

Lai pieteiktos kredītlimitam, jums ir jāatbilst uzņēmuma izvirzītajām prasībām. Katrs aizdevējs var noteikt citas prasības aizdevuma izsniegšanai, lūk šī uzņēmuma prasības:

  • Jūs esat vismaz 21 gadu vecs.
  • Jums ir stabili, pastāvīgi ienākumi.
  • Jūs neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Jums ir pozitīva kreītvēsture.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.

FinansesPirms aizdevuma izsniegšanas, aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un pieņems lēmumu balstoties uz pieejamo informāciju. Atbilstība šiem noteikumiem negarantē jums apstiprinošu atbildi.

Kredītlimita atmaksa notiek uz ikmēneša maksājumu pamata. Katru mēnesi jums ir jāatmaksā minimālais maksājums. Minimālais maksājums ir atkarīgs no izmantotās naudas summas, taču jūs varat veikt arī lielākus maksājumus. Minimālais maksājums ir 30 eiro, ja summa kuru esat izmantojis vai ir palicis tāds nenomaksātais aizdevuma atlikums, ir 279 eiro vai mazāk. Ja summa kura jums ir jāapmaksā ir lielāka par 279 eiro, tad jūsu minimālais maksājums būs 10% no šīs summas. Nav konkrēta aizdevuma atmaksas termiņa, ir tikai datums kurā jums ir jāveic attiecīgais maksājums.

Ja ir nepieciešams varat arī papildināt savu kredītlimitu. Jūs varat aizņemties papildus summu līdz esat sasniedzis savu maksimālo, pieejamo kredītlimitu. Ja esat jau sākuši aizdevuma atmaksu, arī tad varat aizņemties papildus summu. Atcerieties, ja aizņematies papildus summu, bet turpināt maksāt tikai minimālo atmaksas summu, tad aizdevuma atmaksas ilgums palielināsies.

Aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī visu uzreiz. Ja atmaksājat aizdevumu ātrāk kā paredzēts, vienā, lielākā maksājumā tad aizdevuma komisijas maksa samazināsies, jo tiek aprēķināts procentu daudzums tikai par laiku ko izmantojat kredītu. Ja atmaksāja ātrāk tad nebūs jāmaksā par atlikušo, potenciālo atmaksas periodu.

Šāds kredīta veids var būt ļoti noderīgs un izdevīgs dažādās situācijās, bet tas nenozīmē, ka jums būtu uz to jāpiesakās bez vajadzības. Šīs ir saistības kuras uzņematies un tās var būt ļoti ilglaicīgas. Līdz ar to palielinās riski kas saistīti ar aizdevuma atmaksu. Pirms pieteikties šim vai jebkuram citam kredītam ir rūpīgi jāapsver jūsu iespējas veikt aizdevuma atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.