Mogo.lv pakalpojumi

Mogo.lv ir Latvijā ļoti populārs uzņēmums jeb viens no lielākajiem auto kredītu nebanku aizdevējiem, kurš nodarbojas ar dažādu kredītu izsniegšanu saistībā ar automašīnām. Šis aizdevējs piedāvā gan saņemt aizdevumu pret auto ķīlu gan iegādāties automašīnu līzingā. Ja dzirdam auto kredītu, tad domājam Mogo.lv un otrādi. Ļoti cienījams un liels spēlētājs Latvijas tirgū, kuru respektē daudzi patērētāji un ne tikai.

LidmašīnaCilvēkiem, kas vēlas iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, mogo.lv piedāvā līzinga pakalpojumus. Šis auto kredīta līzings ir pieejams gan automašīnu tirdzniecības vietās kas tieši sadarbojas ar mogo.lv gan piemeklējot automašīnu citviet, bet piesakot līzingu tieši šajā uzņēmumā. Šis auto kredīta līzings ir pieejams par summām no 500 līdz pat 10 tūkstošiem Eiro, kas nozīmē, ka varat iegādāties arī dārgākas automašīnas vai pavisam lētas ar izdevīgajiem līzinga noteikumiem. Šis līzings ir pieejams uz laiku līdz pat 72 mēnešiem. Ļoti labi nosacījumi, bet tas vēl nav viss. Turpinām pētīt, lai zinātu visu!

Lai varētu izmantot mogo.lv līzinga pakalpojumus jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un ar pietiekošiem ienākumiem, lai spētu veikt līzinga maksājumu veikšanu. Jūsu maksātspēja tiks izvērtēta tieši tāpat kā jebkuram citam kredītam. Attiecīgi, nepietiekamu ienākumu, sliktas kredītu vēstures un tamlīdzīgu faktoru gadījumā, līzings jums var tikt atteikts.

Līzinga apstiprinājuma gadījumā, jums būs jāsamaksā pirmā iemaksa vismaz 10% apmērā no auto tirgus vērības. Pēc tā, jūs tiksiet reģistrēts kā automašīnas turētājs. Veiksmīgas atmaksas gadījumā, automašīna tiks pārrakstīta jūsu īpašumā un varēsiet ar to turpināt pārvietoties.

Kredīts pret auto ir diezgan pašsaprotams pakalpojums. Jūs varat saņemt kredītu par ķīlu liekot savu automašīnu. Šī kredīta apmērs ir atkarīgs no jūsu automašīnas vērtības, jo ir iespējams saņemt šādu kredītu līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības. Summas kas ir pieejamas ir no 500 līdz 10 tūkstošiem Eiro. Tāpat kā auto līzingam, arī kredītam pret auto maksimālais atmaksas termiņš ir 72 mēneši, bet to ir iespējams atmaksāt arī ātrāk, ja jums rodas iespēja un vēlēšanās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.