Par gudru kredītu ņemšanu

Nauda - monētasLai nolemtu izmantot kredīta kompāniju pakalpojumus, vispirms kredītņēmējam jābūt pārliecinātam par saviem ikmēneša ienākumiem, un tiem noteikti jābūt stabiliem un tik daudz, lai tie pietiktu ikmēneša izdevumiem pluss rezerve, ko varētu novirzīt kredīta atmaksai. Tad ir vērts aizņemties un veikt pirkumus tagad un tūlīt.

Der iepazīties ar vairāku ātro kredītu piedāvājumiem, un izvēlēties to kompāniju, kuras kredīta ņemšanas noteikumi, procentu vai bezprocentu likmes nosacījums jūs apmierina. Papildmaksas kā komisijas, lieli atmaksas procenti ir svarīgi punkti izvēles izdarīšanā par labu vienai vai otrai ātro kredītu kompānijai. Der arī palasīt katras aizdevēja uzņēmuma mājas lapā atsauksmes, kur iepriekšējie kredītņēmēji dalās savā pieredzē izmantojot šīs kompānijas pakalpojumus. Jāņem vērā, ka atsauksmes var būt labas, gan sliktas, bet, vai atsauksmes tevi atturēs vai pierunās, ņemt kredītu internetā tas paliek tava paša ziņā.

Kredītu došanai arī ir vecuma ierobežojums, un tas ir no 18 līdz 70 gadu vecumam, jo tas ir darbspējīgais vecums. Tikko sasniegušie pilngadību, nevar ņemt kredītus, jo nav patstāvīgu ienākumu, un vēl ir atkarīgi no vecākiem. Lielus kredītus vairāk dod personām, kas saņem algu virs vidējās algas valstī, un var atļauties maksāt lielākus ikmēneša maksājumus, un banka ir pārliecinājusies par privātpersonas vai juridiskās personas maksātspēju un viņas pozitīvu kredītvēsturi. Personas, kas ir pensijas vecumā 60 gadi un vairāk, nereti paliek bez darba, un jaunu darbu atrast ir ļoti grūti, ja ne neiespējami, un līdzšinējiem izdevumiem vairs naudas nepietiks, kā tas bija, kad bija darbs, diemžēl vairums banku, atteic kredītu, jo pensija nevar būt par pamatu kredīta piešķiršanai, un tas ļoti apbēdina šī vecuma grupu. Latvijā ļoti lēni attīstās kredīti senioriem, bet šo kompāniju ir ļoti maz, un cilvēki par to maz, ko zina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.